İlbet Mastercard İle Para Yatırma

Nisan 16, 2022 Posted in İçerik by Yorum yapılmamış

İlbet sitesi içerisinde oyuncuların kullanabileceği yatırım yöntemleri arasında Mastercard alt yapısı da yer alıyor. Doğrudan bir Mastercard kartlarına özel bir yatırım yöntemi olmasa da İlbet Mastercard ile para yatırma için oyuncular farklı ödeme yöntemlerini seçebilir.

Mastercard İle Para Nasıl Yatırılır?

Mastercard kartınızı kullanarak ödeme yapmak istiyorsanız uygulayacağınız adımlar son derece kolaydır. Ancak oyuncuların ödeme yöntemlerinden birini seçmeden önce hangisinin kendisi için iyi olacağını belirlemelidir.

İlbet Mastercard ile para yatırma için kredi kartı, Akbank, Denizbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, PTT Bank, QR para yatırma, Vakıfbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası yöntemlerini seçebilirsiniz.

Sizin için uygun bir ödeme yöntemi seçmek istiyorsanız kullandığınız banka türünü, yatırım yönteminin işlem süresini ve minimum / maksimum limitlerin neler olduğunu incelemeniz gerekir. Tüm bu inceleme işlemlerinizin ardından bir kere yatırım işleminizi gerçekleştirirseniz işleminiz gecikse dahi yatırımınızı iptal edemeyeceksinizdir. Bu nedenle emin olduğunuz bir yöntem ile işlem gerçekleştirmeniz gerekir.

Yatırma işleminiz için ise;

  • İlk olarak oyuncuların para yatırma için oluşturulmuş alana giriş yapması gerekir.
  • Burada Mastercard yapılı kartınızı kullanabileceğini farklı birçok ödeme yöntemi karşınıza çıkacaktır. Bu yöntemlerden sizin için en uygun olanını seçmeniz gerekir.
  • Yönteminizi seçtikten sonra seçtiğiniz yönteme göre belirlenmiş minimum ve maksimum limitlere uygun bir tutar belirlemeniz gerekir.
  • Tutarınızı ve ödeme yönteminizde sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmelisiniz.
  • Tercih ettiğiniz para yatırma yöntemine göre anında ila 1 saat içerisinde işleminiz tamamlanacaktır.

Mastercard İle Yatırım Bonusu Veriyor Mu?

İlbet Mastercard ile para yatırma yöntemine özel olarak doğrudan bir bonus bulunmuyor. Ancak oyuncuların tercih ettikleri ödeme yöntemine göre alabileceği farklı bonuslar bulunuyor.

Sitenin içerisinde yer alan yatırım bonusları %10 spor yatırım bonusu, %15 Cepbank – QR Kod – Coin yatırım bonusu, %50 çevrimsiz slot yatırım bonusu ve %100 ilk yatırım bonusu şeklindedir.

Yapmış olduğunuz yüklemeye bağlı olarak uygun şartları karşılamanız durumunda sitenin yatırım bonuslarından yararlanabilirsiniz. Bu bonuslar yapılan yüklemelerin yanında oyuncuların ücretsiz bir şekilde ekstra gelir elde etmesini sağlar.

 

Yorum yapın

en iyi casino siteleri

bonus veren siteler